Paylaş:

Mattel Jurassic World Efsanevi Kükreyen T-Rex Figürü

Mattel
Ürün Kodu : XXMATTEL GJT60
369,99 TL
Kampanya
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Yorumlar (0)
 • Mattel Jurassic World Efsanevi Kükreyen T-Rex Figürü

  Jurassic World animasyon çizgi dizisi Camp Cretaceous'tan ilham alan Efsanevi Kükreyen Tyrannosaurus Rex ile maceranın bir parçası olun! Bu büyük boy dinozor aksiyon figürünün "Ana Saldırı" özelliği, çocukların müthiş hareketlerle savaş aksiyonunu kontrol etmesini sağlar.
  Kafa ve vücut hareketleri ile muhteşem ısırma hareketi için kuyruğu yukarı aşağı, sağa sola ve diğer yönlere hareket ettirin (figürü tam olarak kontrol etmek için tüm hareketleri aynı anda yapın). Korkunç efsanevi KÜKREME ve gerçekçi kafa sallama hareketi için kuyruktaki düğmeyi basılı tutun. Dinozor aksiyon figürü aynı zamanda özgün bir şekle, oynatılabilir eklemlere, gerçekçi renk ve dokuya sahiptir. Efsanevi Kükreyen Tyrannosaurus Rex ile tüm aksiyon dolu destansı savaş sahnelerini canlandırın
  Dikkatli olun, bu Tyrannosaurus Rex'in korkunç bir KÜKREMESİ ve devasa bir ISIRIĞI var! Özellikle dinozorları ve aksiyon dolu oyunları seven Jurassic World hayranı 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Daha fazla dinozor macerası için Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirip dinozorunuzu tarayarak canlanmasını izleyebilir, dinozorlara yakından bakabilir, kükremelerini duyabilir, dinozorlarla ilgili eğlenceli bilgiler öğrenebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.